Всі записи автора admin

Ні наркотикам!

    З метою попередження втягнення молоді в протиправні дії з наркотиками, а також формування серед молодого покоління свідомого вибору здорового способу життя 19 листопада вчителька біології Митро- Балаж Я. Е. І вчителька основ здоров’я Пелешко К.О провела профілактичну бесіду з учням Шишлівського ліцею про шкоду вживання наркотиків.
      Під час заходу вчителька розповіла підліткам про згубний вплив наркотиків, психотропних речовин та курильних сумішей на організм людини, про шкоду та наслідки від вживання наркотиків, про життєві ситуації людей, які зіткнулись із проблемою наркотичної залежності. Цим самим закликала молодь дотримуватись здорового способу життя та застерегла від сумнівних знайомств. Зустріч пройшла в інтерактивному форматі довіри та невимушеного спілкування. Упродовж лекції учні 5-11 класів залучалися до дискусії.

У Шишлівському ліцеї з 11 по 15листопада був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху

    У Шишлівському ліцеї з 11 по 15 листопада був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час Тижня у закладі проходили заходи, виховні бесіди з метою формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі, уміння правильно ходити по тротуарах та розширили поняття про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Шановні дорослі та діти! Будьте дуже уважними на дорозі! Бережіть себе та своїх близьких!

 

15 листопада на базі Шишлівського ліцею між учнями 5-8 та 9-11-х класів було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

    15 листопада на базі Шишлівського ліцею між учнями 5-8 та 9-11-х класів було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.
    Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.
    Бажаємо перемоги тим, хто впродовж багатьох років невпинно відкриває для себе творчість Тараса Шевченка як скарбницю мудрості й джерело духу!

14-15 листопада відбулися змагання ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань “Пліч – о – пліч всеукраїнські шкільні ліги “

    14-15 листопада відбулися змагання ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів середньої освіти Холмківської сільської ради з волейболу.
    ВІТАЄМО наші команди з успішним виступом.
Юнаків Шишлівського ліцею із першим місцем
та дівчат з третім місцем.
Молодці !!!
    А також ВІТАЄМО Варга Даніела з І місцем та
Рійвес Естеллу ІІ-місцем з шахів у спартакіаді
учнівської молоді серед учнів.
    Дякуємо наставникам, батькам і всім причетним у сприянні, допомозі та підготовці команд до змагань.
    Пишаємося з кожним із вас !!!
    Віримо!

13 листопада 2024 року в Шишлівському ліцеї відбувся Міжнародний комп’ютерний конкурс «Бобер»

    13 листопада 2024 року в Шишлівському ліцеї відбувся Міжнародний комп’ютерний конкурс «Бобер». «Бобер» — Мiжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Вчителі інформатики ліцею Ференц Павло Стефанович та Ференц Жужанна Емерихівна привітали всіх причетних до конкурсу. Учасниками стали 15 учнів 2-11 -х класів ліцею. Усі завдання виконувалися на комп’ютерах. Учням пропонувалися цікаві тестові та інтерактивні завдання. Після конкурсу ще довго тривало обговорення різних варіантів розв’язків. І, звичайно, діти вже чекають на результати.

13 листопада 2024 року рій “Еней” середньої вікової групи Шишлівського ліцею взяв участь в обласній грі-вікторині “Відун”

    13 листопада 2024 року рій “Еней” середньої вікової групи Шишлівського ліцею взяв участь в обласній грі-вікторині “Відун”, що є одним із етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Мета заходу – національно-патріотичне виховання молоді. Учасники рою “Еней” продемонстрували відмінні знання, високий командний дух і прагнення до перемоги. Гра стала чудовою можливістю для підлітків поглибити свої знання про історію та традиції України, а також розвинути лідерські якості та навички командної роботи.

Учні та вчителі Шишлівського ліцею 13 листопада відзначили День угорської мови

  Учні та вчителі Шишлівського ліцею 13 листопада відзначили День угорської мови. Товт Е. Ж .був проведений захід під час якого учні ознайомилися з історією запровадження святкування Дня угорської мови.
   Під час цієї бесіди була організована невеличка вікторина з цікавими завданнями, яких учні із задоволенням виконували.
Даний захід підбадьорює усвідомлення того, що музика угорської мови не згасла в бурях століть і що її голос лунає по всьому світу. Поки живе угорська мова, живе нація!
    November 13-án a Sislóci Líceum tanulói Tóth Eleonóra szervezésében megemlékeztek a magyar nyelv napjáról. A tanárnő megismertette a gyerekeket az ünnep kialakulásának történetével. A rendezvény keretein belül egy vetélkedőt szervezett, melyben érdekes feladatok vártak a diákokra.
    Reménységgel tölt el, hogy a magyar nyelv szépsége nem hanyatlott a századok viharában és elterjedt az egész világon.

Учні та вчителі філологічного циклу, Шишлівського ліцею долучилися до написання ювілейного 25-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

   Сьогодні учні та вчителі філологічного циклу, Шишлівського ліцею долучилися до написання ювілейного 25-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
    Цьогоріч текст диктанту під назвою: «Магія голосу», підготувала письменниця Оксана Забужко.
Читав поет і військовий Павло Вишебаба. Наша мова — це мова перемоги.
    Учні, які писали диктант, уже показали, що вони справжні українці.
Вони, як і всі ми, мріють про вільну Україну, як про Незалежну й Мирну країну зі щасливим майбутнім.
Українська мова — скарб століть!
Вона як пісня в небі лине!
У слові ріднім — вільний світ!🌎
Де кличе дух незламний й сильний.💪
В ній колоситься ниви спів 🎵
Вкарбовано усе, що рідне!
І гомін лісу, і зойк степів!
І тиша ночі срібно-ніжна.
Вона про волю і любов 🧡
Про землю, зрошену сльозами …
Про тих, хто знявся до зірок
Щоб мир сіяти над полями.
Співуча, ніжна і міцна!
Як Україна — нездоланна!
Вона в серцях завжди жива!
Немов зоря вогнем багряна.
Шануймо мову в кожний час ⏱️
Бо в ній коріння наше знову..
Бо Україна є у нас
І з нами вічно її мова.

З 21 по 24 жовтня класними керівниками Шишлівського ліцею для учнів 5-11-х класів було проведено виховні бесіди за темами: «Безпечний інтернет»

     З 21 по 24 жовтня класними керівниками Шишлівського ліцею для учнів 5-11-х класів було проведено виховні бесіди за темами: «Безпечний інтернет», «Як запобігти кібербулінгу», «Кібербулінг або агресія в інтернеті» їм розповіли про види кібербулінгу, як це впливає на підлітків, та як захиститися від нього. Вразливими до ризиків, що несуть інформаційні та комунікаційні технології, є не лише дорослі, а також і діти. Адже, перебуваючи онлайн, не всі вони знають про правила безпеки в Інтернеті, а також про загрози та реальність їх наслідків у мережі. Тому діти можуть опинитись у ситуації кібербулінгу.
   Нажаль, на сьогоднішній день кібербулінг – дуже розповсюджений, тому вміти захищатися варто. “Ваша безпека – у ваших руках Будьте обачними».